SLIB, JEŽ POTRVÁ NA VĚKY VĚKŮ

Takový, který složíte před svými nejbližšími, chce velkou slávu. A protože je to vaše sláva, můžete být přesně taková, jakou si ji vysníte. Moravská, rustikální, malá i velká. Zkrátka nezapomenutelná. 

DVŮR, JEŽ TOHO VŠEHO BUDE SVĚDKEM

Farní dvůr je obklopen božským klidem, historickým stavením a nekonečno možnostmi k využití. Takových, které je možno využít pro hostinu či obřad. A to přesně dle vašich představ. 

/ Dvůr disponuje hlavní budovou s ubytováním, velkorysou dlážděnou terasou, vinným sklepem, stodolou, velkou zahradou s dětským koutem a další rozlehlou zahradou s parkovacím stáním. S celkovou kapacitou až pro 70 hostů.

HOSTINA OD RÁNA AŽ DO NOCI

I na to se v Ambrožově dvoře místo najde. Terasa jest místem pro královskou hostinu i skromnější hodování. Je možno rozpálit farní gril nebo rovnou přizvat mistry z kuchyně, ať si sami ukážou svůj kulinářský um.

/ Nejvhodnější volbou je dle našeho mínění catering či přizvané pop-upy, které si přinesou vše, co pro je pro takovou hostinu potřeba. 

KAM SLOŽIT HLAVY SVATEBČANŮM

Ambrožův dvůr nabízí tři velkorysé appartmenty. Každý poskytne lože dohromady pro 2-5 hostů. Královské ložnice navíc umožňují přidat možnost přistýlky. Není tak na místě se bát, že se do našeho dvora všichni nevejdete.

Ostatním svatebčanům rádi nabídneme nejbližší ubytování.

DVORNÍ VESELKA SE VŠÍM VŠADY

O vyžítí se není třeba strachovat . Dvorní sklípek pojme všechny vaše hosty a může být místem všeho dění a zábavy. O degustace a zásoby správného moravského pití se navíc umíme postarat. 

/ Celou zábavu ve sklípku umíme naplánovat na míru tak, aby na váš svatební den svatebčani jen tak nezapomněli. 

NA RATOLEST DOHLÉDNEME

Děti mohou okupovat celý hrad se skluzavkou a houpačky k tomu. A pokud chcete ulehčit i vašim svatebčanům, rovnou nám je z rána odevzdejte. My je budeme hlídat jako oko v hlavě. 

/ Všechny děti mají ve dvoře dostatek prostor a vyžití.  Hlídání dětí je možné  přímo ve dvoře.

A HLAVNĚ, NA TENTO DEN NIKDY NEZAPOMENEME 

To jest našim přáním. Aby byl tento výjimečný čas nezapomenut pro vás, všechny hosty i pro nás. Celý den či víkend tak s vámi budeme plánovat do posledního svatebního koláčku. Abyste odcházeli spokojeni a svoji - na věky věků.

Jak bude nakonec váš svatební den vypadat, to je zcela na vás. My vám budeme nápomocni  jak nejvíc to půjde. 

PODĚLTE SE O SVÁ PŘÁNÍ A POJĎME TO ZAČÍT TVOŘIT